Спортивно-патріотична гра «Козацькими стежками»

До Дня українського козацтва, Дня Захисника і Захисниці України та свята Покрови Пресвятої Богородиці, відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янської міської ради спільно з Центром художньо-естетичної та науково-технічної творчості учнівської молоді провели щорічну спортивно - патріотичну гру «Козацькими стежками». У заході приймали участь команди початкових класів освітніх закладів Кам’янської ТГ: КЗ «Кам’янський ліцей №1» та його філій (Кам’янська, Юрчиська), Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів, КЗ «Грушківська гімназія», КЗ «Телепинський ліцей» та КЗ «Косарський ліцей». Змагання проводились протягом 19-21 жовтня.

Обізнаність команд у культурі, історії козаччини та їх спортивну підготовку оцінювало компетентне журі у складі працівників Центру позашкілля. Учні демонстрували свої знання та вправлялися у витривалості на різних етапах гри: «Козацькі розваги», «Інтелектуальний конкурс», «Вдалий постріл», «Кашовари», «Влучне кільце», «Загадкова», «Переправа», «Гусячий крок», «Представлення команди». Учасники заходу продемонстрували дисциплінованість, сміливість, мужність, наполегливість.

Команда Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів здобули перемогу на етапах «Вдалий постріл», «Влучне кільце», «Представлення команди», «Козацькі розваги», «Переправа».

Вихованці КЗ «Грушківська гімназія» вибороли перемогу в перегонах «Представлення команди», «Гусячий крок» .

Учні КЗ «Кам’янський ліцей №1» стали кращими на етапах гри: «Кашовари», «Представлення команди», «Загадкова», Юрчиська філія - «Представлення команди», Кам’янська -«Інтелектуальний конкурс».

За підсумками набраної сумарної кількості балів на всіх етапах дитячої спортивно-патріотичної гри «Козацькими стежками» серед закладів загальної середньої освіти Кам’янської міської ради визначені переможці:

I місце - команда Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів.

I місце – команда КЗ « Грушківська гімназія ».

II місце - команда КЗ «Кам’янський ліцей №1»

III місце - команда Юрчиської філії КЗ «Кам’янський ліцей №1»

III місце – команда КЗ «Телепинський ліцей».

ІV місце – команда КЗ «Косарський ліцей».

V місце - команда Кам’янської філіі КЗ «Кам’янський ліцей №1».

Усі команди продемонстрували свої уміння, сміливість, мужність і спритність, розум і талант. Вони – гідні нащадки козацького роду.

Кiлькiсть переглядiв: 9

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.