ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Указу Президента України від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», Положення про Міжнародний мовно - літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571, враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 18.10.2022 № 1/12288-22 «Про проведення XIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та з метою виховання в його учасників почуття добротворення, патріотизму, оптимізму і віри в щасливе майбутнє Української держави, відданості Батьківщині, об’єднанню нації, почуття гордості за свій народ стартував XIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Урочистості з нагоди початку ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбулися 20 жовтня 2022 року в м. Луцьку. У цей день, відповідно до чинних нормативно-правових актів, у закладах освіти був проведений І етап конкурсу.

ІІ етап конкурсу відбувся 05.11.2022 року на базі Комунального закладу «Кам’янський ліцей №1». 29 учнів 5-11 класів із закладів освіти Кам’янської міської ради - категорії учасників конкурсу за віком, що взяли участь у міському етапі конкурсу. Теми творчих робіт були пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, що формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Переможці Конкурсу по закладах загальної середньої освіти

№п/п Прізвище учасника конкурсу Заклад загальної середньої освіти Клас навчання Місце Учитель, який підготував переможця
1 Глєбова КЗ «Кам’янський ліцей №1» 5 І Алексєєнко О.Б.
2 Пугачов КЗЗСО №2 з поглибленим вивченням окремих предметів 5 ІІ Кунцевич О.І.
3 Гейко КЗ «Кам’янський ліцей №1» 5 ІІІ Небилиця Л.М.
4 Магльована КЗЗСО №2 з поглибленим вивченням окремих предметів 6 І Романенко О.А.
5 Марченко КЗЗСО №2 з поглибленим вивченням окремих предметів 6 ІІ Романенко О.А.
6 Касян КЗ «Кам’янський ліцей №1» 6 ІІ Буряк О.С.
7 Ісакова КЗ «Кам’янський ліцей №1» 6 ІІІ Буряк О.С.
8 Дубіцький КЗЗСО №2 з поглибленим вивченням окремих предметів 7 І Романенко О.А.
9 Харченко КЗ «Кам’янський ліцей №1» 7 ІІ Чупак О.Й.
10 Волошаненко Косарський ліцей 7 ІІІ Перепелиця Л.В.
1 Кузява КЗ «Кам’янський ліцей №1» 8 І Котляр А.М.
12 Фесенко КЗ «Кам’янський ліцей №1» 8 ІІ Серга Т.В.
13 Боцман Кам’янський еколого-економічний ліцей 8 ІІІ Клименко М.А.
14 Вінічук КЗ «Кам’янський ліцей №1» 8 ІІІ Клименко М.А.
15 Надворна Кам’янський еколого-економічний ліцей 9 І Клименко М.А.
16 Приходько Кам’янський еколого-економічний ліцей 9 І Клименко М.А.
17 Музиченко КЗ «Кам’янський ліцей №1» 9 ІІ Худієва Н.В.
18 Довженко Косарський ліцей 9 ІІ Перепелиця Л.В.
19 Овсієнко КЗЗСО №2 з поглибленим вивченням окремих предметів 10 І Кунцевич О.І.
20 Черненко КЗЗСО №2 з поглибленим вивченням окремих предметів 10 ІІ Коновал О.І,
21 Зозуля Кам’янський еколого-економічний ліцей 10 ІІІ Клименко М.А.
22 Заболотня КЗ «Кам’янський ліцей №1» 11 І Буряк О.С.
23 Нікітченко Косарський ліцей 11 ІІ Корінна О.І.
24 Андрєєва Кам’янський еколого-економічний ліцей 11 ІІІ Клименко М.А.
Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.