Україна - це ми!

Нам є ким пишатися!!!

Наше життя сповнене багатьма незвичайними та цікавими моментами, про які не завжди можна розповісти словами. Краще побачити на власні очі та отримати неабияку насолоду.

З метою залучення до участі у фотовиставці учнівської молоді Черкащини Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради у період з 15.11.2021 по 15.01.2022 проводився обласний фотоконкурс "Україна - це ми!".

Учнівський та педагогічний колективи Кам'янського ліцею №1 щиро вітають наших переможців: Лушпіган Дарину, ученицю 10-В класу, та Скрябіну Єлизавету, ученицю 9-А класу, які стали призерами обласного фотоконкурсу.

17 січня 2022 року були підведені підсумки проведення обласного фотоконкурсу учнівської молоді "Україна- це ми!".

Надзвичайно складно було компетентному журі визначити переможців. Адже участь у цьому конкурсі виявили бажання взяти багато талановитих представників учнівської молоді. Та нашим ліцеїстам це вдалося!!!

В онлайн-голосуванні обласного фотоконкурсу в номінації " Портретна фотографія" (старша вікова група) робота "Дві половинки одного цілого" Лушпіган Дарина отримала І місце.

За цю ж роботу вона посіла ІІ місце в обласному фотоконкурсі.

Також, учениця 9-А класу Скрябіна Єлизавета в онлайн-голосуванні в номінації "Ми - єдина Україна!" (старша вікова група) робота "Зв'язок поколінь. Україна була, є і буде"отримала І місце ( керівник - вчитель української мови та літератури Серга Т.В.).

Вітаємо наших талановитих та креативних дівчат із перемогою в обласному фотоконкурсі "Україна - це ми!". І бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, а впевнено йти вперед до нових звершень!

Галерея "Україна- це ми!"

Кiлькiсть переглядiв: 423

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.